lenta.ua
16.08.2022 / 06:34
91%
570
Колишній головком НАТО переконаний, що путін зараз «кусає лікті»
Колишній верховний головнокомандувач об'єднаних сил НАТО, адмірал США Джеймс Ставрідіс вважає, що президент Росії владимир путін усвідомив, що припустився фатальної помилки з вторгненням в Україну, проте не має "хорошого виходу" з ситуації. Фактично воєначальник повторив тезу президента США Джо Байдена, що путін війною в Україні загнав себе в цугцванг. Про це Ставрідіс сказав у радіошоу The Cats Roundtable на WABC 770 AM, пише News Week.“Я думаю, що в темний, тихий час, о другій годині ночі, коли він (путін - ред.) прокидається, він розуміє, що зробив помилку. Публічно він ніколи у цьому не зізнається. Ніколи. Він продовжуватиме підтримувати цю фікцію про те, що Україною керують “неонацисти”. Смішно, очевидно”, - зауважив Ставрідіс.На його думку, путін і надалі стверджуватиме, що НАТО загнало його в глухий кут і спровокувало конфлікт.Ставрідіс зазначає, що у військовій авантюрі путіна та визвольній війни України проти росії існує своя "точка неповернення" - мілітаристський потенціал рф обмежений, як і обмежена військова підтримка України країнами Заходу. Тому сторонам рано чи пізно доведеться шукати вихід із безнадійної ситуації жахливого кровопролитного конфлікту.